Stawiamy na swoich

Po przeanalizowaniu sytuacji i przeprowadzeniu kliku rozmów z trenerami i zespołem, uznałem że najlepszym rozwiązaniem będzie jak zespół Polonii do końca sezonu poprowadzi trio: Piotr Jamuła, Jakub Milewski, a wspomagać ich będzie Zbigniew Biliński.
Zarówno Piotr, Kuba i Zbyszek wspólnie odpowiadają za zespół. Mają wzajemnie się uzupełniać w prowadzeniu drużyny.

Uznałem, to za dobrą decyzję. Mamy teraz bardzo intensywne półtora miesiąca przed sobą. Kumuluje się dużo meczów. Praktycznie będziemy grali we wszystkie soboty i środy. Nie ma czasu na rewolucje. Trenerzy znają umiejętności poszczególnych zawodników, co pozwoli Nam bez zbędnego przestoju i przyswajania się, wejść w kolejne mecze. Od nich teraz zależy jak swoje wizje wspólnie wkomponują w dobrze działający kolektyw.

Cała wymieniona trójka trenerów posiada uprawnienia trenerskie. Są po kursach i szkoleniach. Mają odpowiednie kwalifikacje do pracy w naszym klubie.

W imieniu Klubu Polonii życzę powodzenia i samych sukcesów.

Prezes KS Polonia Głubczyce