Oświadczenie klubu

W imieniu Zarządu Klubu pragnę poinformować iż, z dniem dzisiejszym za porozumieniem stron zakończyła się współpraca z trenerem seniorów KS Polonia Głubczyce. Po przeanalizowaniu wyników rundy wiosennej uznano, iż należy dokonać zmian w sposobie prowadzenia drużyny, stąd decyzja o odwołaniu szkoleniowca.

Jako Zarząd pragniemy serdecznie podziękować trenerowi Andrzejowi Marców za współpracę z drużyną i jego duże zaangażowanie w pracę z zawodnikami i klubem.

Jednocześnie życzymy trenerowi Andrzejowi wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

Pragnę poinformować, iż nazwisko nowego trenera zostanie podane po weekendzie majowym.

Do czasu powołania pierwszego trenera, obowiązki pracy z zespołem obejmie: Piotr Jamuła, Kuba Milewski i pozostający przy drużynie Zbigniew Biliński.

Za Zarząd