SPIKER

Kolejna informacja noworoczna z naszego klubu dotyczy spikerów prowadzących mecze naszej drużyny.
W związku z tym, że dotychczasowy spiker, Dariusz Kołodyński, ma coraz więcej obowiązków zawodowych i nie może być na każdym meczu Polonii, zaproponowano prowadzenie spotkań Pani Wioletcie Tarasiewicz. Pani Wioletta
poprowadziła dwa mecze w kolejce jesiennej , a że poszło jej bardzo dobrze , zdecydowała że będzie pomagać klubowi w organizacji meczów.
Pani Tarasiewicz, w grudniu 2015 r. , uczestniczyła w kursie dla spikerów, organizowanym przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Po ukończeniu tego kursu uzyskała ona uprawnienia do pełnienia tej funkcji na meczach Ekstraklasy, I, II , II ligi oraz klas niższych co potwierdził swoim podpisem prezes PZPN Zbigniew Boniek.
Mamy nadzieję, że dwójka spikerów, Pan Darek i Pani Wioletta , naprzemiennie będą wspierać nasz klub i nie będzie już takich sytuacji, jak ciche głośniki podczas meczów Polonii.

Zarząd KS Polonia Głubczyce