PRZYGOTOWANIA ROZPOCZĘTE

W dniu wczorajszym, 12 stycznia, drużyna seniorów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej.
Zawodnicy trenują cztery razy w tygodniu. Zajęcia będą odbywać się na głubczyckim stadionie, boisku orlik i boisku ze sztuczną nawierzchnią w Głogówku.
Trener Marek Hanzel zaplanował 6 sparingów:
23 stycznia Polonia - Borucin ( miejsce spotkania - Kravare (CZ) )
30 stycznia Polonia - Rafako Racibórz ( Kravare)...
09 luty Polonia - Pomologia Prószków-juniorzy ( Prószków)
13 luty Polonia - Unia Racibórz (Prószków)
20 luty Polonia - Ruch Zdzieszowice ( Prószków)
27 luty Polonia - MKS Gogolin ( Prószków)
O godzinach spotkań będziemy informować na bieżąco.
W przerwie zimowej będą miały miejsce zapewne ruchy kadrowe, o których poinformujemy jak tylko zostaną potwierdzone umową transferową.
Na dzień dzisiejszy, pewnym jest odejście z naszej drużyny jednego z najdłużej grających zawodników , Janusza Złoczowskiego. Otrzymał on ciekawą propozycję gry w LZS Walce gdzie trenerem jest Jan Śnieżek.
Zarząd klubu postanowił nie blokować tego transferu. Życzymy
"Złotemu" sukcesów w nowym klubie , dziękujemy za grę w Polonii i mamy nadzieję , że jeszcze zobaczymy go w naszej drużynie.