Zmiany organizacyjne na widowni

Jako Klub Polonia Głubczyce jesteśmy zmuszeni wyłączyć część widowni dla kibiców.

Pierwszy rząd krzesełek (od dołu)  na trybunie krytej od strony budynku klubowego został przeznaczony dla prasy i mediów. Proszę nie zajmować tych miejsc. Miejsca będą posiadały oznakowania media, prasa.

Drugim wyłączonym sektorem będą miejsca na dole przed trybuną krytą. Zostały one zarezerwowane dla zaproszonych gości, delegatów, obserwatorów, władz klubów. Będzie to tak zwany sektor VIP.

Wytyczone zarówno miejsca dla prasy jak i utworzenie sektora VIP wymusza zarówno podręczniki licencyjny III lig, jak i regulamin rozgrywek Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, który jest organizatorem tych rozgrywek w sezonie 2017/2018.

Bardzo proszę o uszanowanie decyzji klubu i nie zajmowanie wymienionych miejsc.

KS Polonia Głubczyce