Witamy w Nowym Roku

Witamy w Nowym Roku. Postaramy się w najbliższym czasie poinformować kibiców o przygotowaniach do nowego sezonu oraz sprawach dotyczących naszego klubu.

Na początek informujemy, że zakończył się kolejny etap remontu na naszym obiekcie. Głównym powodem rozpoczęcia prac było to, że służby sanitarne miały wiele zastrzeżeń do stanu infrastruktury w budynku i dlatego władze gminy wspólnie z zarządem klubu zdecydowały się na ten remont.  W ramach tych prac wykonano: remont elewacji (docieplenie), wymianę okien, remont szatni seniorów i drużyn młodzieżowych oraz łazienki pomiędzy tymi szatniami, wymieniono część drzwi w budynku klubu. Jak tylko  zostaną ustawione szafki w szatniach zaprezentujemy Państwu zdjęcia tych pomieszczeń. W okresie jesiennym wymieniono też ogrodzenie pomiędzy stadionem a placem Sportowym oraz położono nowy asfalt na naszym obiekcie.