TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY

W niedzielę, 07 sierpnia, odbył się kolejny turniej o puchar Starosty Głubczyckiego Józefa Koziny. Tym razem zawody zostały rozegrane w Boguchwałowie. Brało w nich udział 4 drużyny, po jednej z każdej gminy powiatu. Barw Polonii bronili juniorzy wspomagani przez zawodników z pierwszej drużyny.

Poloniści wygrali wszystkie mecze nie tracąc żadnej bramki : Polonia - LZS Pilszcz 1:0 , Polonia - Orzeł Branice 2:0, Polonia - Sokół Boguchwałów 5:0. Kolejność drużyn w turnieju: 1. Polonia Głubczyce  2.LZS Pilszcz 3.Orzeł Branice  4. Sokół Boguchwałów.

Zawodnicy Polonii: Poźniak, Kozdęba, Mielnik, Kopek, Bieniasz, Zawadzki, Cieślik, Grek, Bawoł, Rosół, Karwowski, Malinowski M., Malinowski Sz., Stupek, Walczak, Kobeluch, Toporowski, Bury, Minartowicz.