Trener Lasota dalej będzie prowadził Polonię Głubczyce

Na przełomie listopada i grudnia odbyło się kilka spotkań analizujących postawę drużyny w III lidze. Poddany został analizie także sztab szkoleniowy, a w szczególności oceniona została praca trenera Lasoty.
Trener po ostatnim meczu oddał się do dyspozycji Zarządu, który wraz z komisją rewizyjną na spotkaniu dogłębnie dokonał oceny pracy trenera. Po wysłuchaniu opinii, Zarząd podjął decyzję, iż trener Lasota wraz z członkami swojego sztabu dalej będzie pracował z zespołem Polonii.

Trener otrzymał pełne zaufanie. Wspólnie została przeprowadzona analiza gry poszczególnych zawodników. Ustalono, iż niektóre pozycje wymagają uzupełnienia i wzmocnienia. Zarząd zdecydował, iż Klub pozyska 3-4 zawodników.
Z klubu odejdzie też kilku zawodników.

Trener przedstawił plan przygotowań do rundy wiosennej. Okres przygotowawczy rozpocznie się 8 stycznia. Polonia do nowej rundy będzie przygotowywała się na własnych obiektach, z wykorzystaniem boiska w Głogówku i Głubczycach Sadach. Będą też zajęcia na hali i siłowni. Przygotowany został plan sparingów, które zostaną rozegrane z następującymi zespołami:

1.Ruch Zdzieszowice (III liga) 27.01.2018r. godz. 11:00 (Prószków)
2. Agroplon Głuszyna (IV liga) 03.02.2018r. godz. 16:00 (Głogówek)
3.Swornica Czarnowąsy (IV liga) 11.02.2018r. godz. 16:00 (Głogówek)
4.Foto-Higiena Gać (IV lig) 17.02.2018r. godz. 14:00 (Siechnice)
5.MKS Kluczbork (II liga) 24.02.2018r. godz. do ustalenia (Kluczbork)
6.Mecz Pucharu Polski 03.03.2018r.- losowanie w styczniu

Cel, jaki został postawiony przed trenerem i drużyną to zdobycie jak największej ilości punktów i godne reprezentowanie naszego klubu i miasta w rozgrywkach ligowych jak i pucharowych.

Za Zarząd