Kadra skompletowana

Znamy już prawie pełny skład piłkarzy KS Polonia Głubczyce na nowy sezon 2017/2018. Kadra w rundzie jesiennej będzie liczyła na tę chwilę 22 zawodników.

Przed nowym sezonem w drużynie Polonii nastąpiło kilka zmian. Z zespołem pożegnali się: Mariusz Wiciak - nie wznowił treningów, Kuba Milewski - wypożyczenie do Pogoni Prudnik, Patryk Krywko - wyprowadzka do Wrocławia, Wojtek Rudziński - Fortuna Głogówek, Robert Poźniak, Dawid Toporowski - obaj wypożyczenie Start Bogdanowice.

Zespół został wzmocniony doświadczonymi zawodnikami, takimi jak: Jacek Broniewicz - Polonia Bytom, Rafał Kiklaisz -powrót z wypożyczenie, Bartłomiej Górecki - KS Krasiejów. Oprócz nich do drużyny dołączyli: Bartosz Sobczyński - Odra Opole, Kacper Pawlus - Odra Opole, Dawid Materla - Przyszłość Ciochowice, Lechowicz Mateusz - Gwarek Zabrze, Mateusz Dworzyński - GLKP Kietrz. W klubie pozostaje też Szymon Grek.