KADRA W KOMPLECIE

Kadra naszej drużyny seniorów została skompletowana i kierownik drużyny Wojciech Kruszyński zgłosił do rozgrywek 22 zawodników, w tym 3 bramkarzy.  Okienko transferowe trwa do końca sierpnia i do tego czasu można zmieniać barwy klubowe, jednak na dzień dzisiejszy zmian w kadrze nie przewidujemy.

Średnia wieku w naszej kadrze do 23 lata. Najstarszym zawodnikiem jest Mariusz Wiciak 37 lat , a najmłodszym Szymon Grek 17 lat.

Nowymi  twarzami w zespole są  :

- Jakub Milewski  powracający z wypożyczenia do Startu Bogdanowice

- Marcin Kulesza  powrót po rocznych występach w barwach Startu Bogdanowice

- Piotr Hanuszewki  ostatnio LZS Ligota Turawska

- z drużyny juniorów dołączyli Paweł Sobociński, Szymon Kobylnik i  bramkarz Patryk Ciastoń

- bramkarz Radosław Woźniak wypożyczony z Cukrownika Baborów

- Bartosz Joszko mieszkający w Grudyni młody zawodnik, grający ostatnio w Śląsku Reńskiej Wsi.

W pierwszym meczu trener Marek Hanzel nie będzie miał niestety do dyspozycji wszystkich zawodników.

Marcel Fedorowicz doznał kontuzji w pierwszym sparingu z Chemikiem Kędzierzyn natomiast Bartosz Joszko został kontuzjowany w ostatnim meczu z Odrą Wodzisław. Nieobecny jest Rafał Janicki który wyjechał za granicę.