DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

W czwartek 21.08 o godzinie 16.00 swoje treningi wznowią dwie drużyny Polonii.

Trening rozpoczną młodzicy i trampkarze.

Zapraszam w imieniu zarządu i trenerów wszystkich chłopców na treningi.

W nowym sezonie grupy wiekowe tych kategorii to:

U12 (rocznik 2002-2003) – Młodzicy

U14 (rocznik 2000-2001) – Trampkarze.

Analizując posiadane kadry zawodników w juniorach młodszych jak i starszych zarząd podjął decyzję o połączeniu dwóch grup juniorów.

W sezonie 2014/2015 w rozgrywkach została zgłoszona tylko drużyna Juniorów Starszych, która swoje mecze będzie rozgrywała w Opolskiej Lidzie Juniorów Starszych.

Zawieszenie, a jednocześnie nie zgłoszenie do rozgrywek juniorów młodszych nie oznacza likwidacji tej drużyny. Nadal prowadzone będą treningi, a przepisy pozwalają na udział juniorów młodszych w rozgrywkach juniora starszego.

Zapraszam na treningi chłopców z rocznika 1999-1998 (JM) do treningów jak i rywalizacji o miejsce w składzie.

Nie zgłoszenie do rozgrywek wspomnianej grupy, pozwoli na solidne zbudowanie drużyny w Juniorach Starszych, pozwoli na stabilne budowanie drużyny w oparciu o szeroką kadrę.

Planowane jest też "dosprzętowienie" drużyny juniorskiej.

Praca z młodzieżą to kierunek obrany w Polonii. Zawieszenie Juniora Młodszego nie burzy tego kierunku.

W rundzie jesiennej 2014, do rozgrywek organizowanych przez OZPN, zgłoszona będzie nasza najmłodsza drużyna – Żacy U8.

Ilość drużyn, które będą brały udział w rozgrywkach organizowanych przez OZPN nie zmienia się.

W rozgrywkach będą brały następujące drużyny:

2006 i młodsi Żacy

2004-05 - Orlicy

2002-03 - Młodzicy

2000-01 - Trampkarze

1996-1999 - Juniorzy

Jednocześnie klub pragnie poinformować, iż Żacy i Orlicy swoje treningi wznowią we wrześniu.